Usługi transportowe 24/7

Zadzwoń +48 515 433 155

Spedycja krajowa

Zakres usług oferowanych przez firmę FTS jest bardzo szeroki, a wśród nich znajduje się także spedycja krajowa. Mogłoby się wydawać, że to najłatwiejszy do zorganizowania rodzaj transportu, ze względu na miejsce wykonywania, brak bariery językowej oraz dostęp do ofert wielu przewoźników. Jednak wybierając spedycję, trzeba postawić na taką, która ma doświadczenie i jest konkurencyjna.

FTS liderem na rynku usług spedycyjnych

FTS od lat zajmuje się organizowaniem przewozów na terenie Polski. W swojej ofercie ma transport ciężarowy, ale także przewóz ładunków mniejszymi samochodami jak chociażby busy. Zróżnicowanie dostępnych środków transportu ułatwia dostosowanie się do potrzeb klientów. Przewozy realizowane są do każdego miejsca na terenie Polski. W porównaniu do innych firm FTS oferuje atrakcyjną cenę, elastyczność oraz jasne warunki współpracy z klientami i przewoźnikami. To właśnie te cechy decydują o tym, że warto skorzystać z usług naszej firmy.

Zakres usług w ramach spedycji krajowej

Transport krajowy jest bardzo wymagającą i dynamiczną gałęzią działalności. Często oczekuje się, że będzie on wykonany w przystępnej cenie, a termin dostawy będzie możliwie jak najkrótszy. Jeśli potrzebna jest dobra spedycja krajowa, współpraca powinna opierać się nie o sam transport, ale też inne działania z nim związane. Nie wolno zapominać, że one także mają wpływ na cenę i od nich zależy jakość wykonanej usługi. Należą do nich m.in.:

  • przyjęcie zlecenia i prowadzenie jego dokumentacji
  • dobór odpowiedniego przewoźnika i środka transportu
  • weryfikacja wszystkich pozwoleń i uprawnień przewoźników
  • ubezpieczenie ładunku
  • stały kontakt z klientem, informowanie o zmianach w czasie dostawy, a także rozwiązywanie bieżących problemów.

Transport krajowy wiąże się także ze stałym pozostawaniem w gotowości do współpracy, która pozwala zorganizować transport natychmiast.

Spedycja krajowa — wykwalifikowani pracownicy

Transport drogowy w Polsce, a dokładniej jego organizacja wymaga od pracowników nie tylko pełnego zaangażowania, ale przede wszystkim wiedzy na temat geografii, polskiej infrastruktury, stawek transportowych oraz ludzi pracujących w branży. Niezbędna jest także wiedza z zakresu mechaniki, najnowszych technologii i rozwiązań w postaci GPS. Takie informacje pozwalają na zorganizowanie każdego transportu. Doświadczony zespół spedytorów zapewnia terminowość dostaw oraz stały kontakt z klientem. Nasi pracownicy wesprą na każdym etapie, bez względu na to, czy transport będzie się odbywał na terenie tego samego województwa, czy będzie wymagał pokonania drogi przez cały kraj.

Bez względu na to, czy potrzebny jest transport Poznań — Łódź, czy też Rzeszów — Szczecin, firma FTS jest w stanie zorganizować go od ręki. Stale współpracujemy z dyspozycyjnymi, kompetentnymi przewoźnikami. Do stałej współpracy zapraszamy także klientów. Jesteśmy zdania, że stała współpraca pozwala wypracować oczekiwane standardy i przynosi najlepsze rezultaty.

Dni w roku

Dni w tygodniu

Godziny na dobę

Skontaktuj się z nami

Siedziba firmy

FTS STRÓŻYK SPÓŁKA JAWNA
ul. Kilińskiego 26A
63-100 Śrem
nip 7851810441

Sebastian Stróżyk

Właściciel

Grzegorz Kubacki

Właściciel

Karolina Rogasik

Spedytor

Joanna Rogasik

Spedytor