Usługi transportowe 24/7

Zadzwoń 500 600 700

Spedycja

FTS

Firma FTS już od 2012 roku działa na rynku usług transportowych, co pozwoliło jej zdobyć szerokie doświadczenie i zrozumieć potrzeby klientów. Zmieniająca się sytuacja na rynku tylko umocniła pozycję firmy i sprawiła, że jest ona przygotowana na każdą ewentualność, która może zdarzyć się podczas transportu. FTS oferuje zróżnicowane usługi z zakresu spedycji drogowej, transportu oraz obsługi klienta w zakresie zleceń transportowych.

Organizacja spedycji z FTS 

FTS oferuje transport ciężarowy i szeroki zakres usług transportowych, w skład których wchodzą:

 • przyjmowanie zleceń,
 • organizacja transportu zgodnie z wytycznymi klienta,
 • wybór odpowiedniego środka transportu dostosowanego do potrzeb klienta i rodzaju ładunku,
 • wykonanie i prowadzenie dokumentacji transportowej,
 • zabezpieczenie przesyłki podczas przewozu,
 • ubezpieczenie przesyłki,
 • realizacja odprawy celnej.

W niektórych przypadkach usługi mogą obejmować także magazynowanie, przeładunek towaru i inne działania, które mają na celu realizację zlecenia zgodnie z wytycznymi klienta.

Podstawa działalności firmy

Podstawą funkcjonowania firmy FTS są przede wszystkim pracownicy. Doświadczony i zmotywowany zespół to gwarancja wysokiej jakości usług. Zespół stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje, co sprawia, że każdy transport jest realizowany terminowo, skutecznie i z dbałością o klienta. Kolejnym plusem pracowników jest nastawienie na wymianę informacji i stały kontakt z klientem. Dzięki temu właściciel ładunku od początku do końca wie, co się dzieje z towarem — kiedy wyruszył w drogę i czy już dotarł. Drogę ładunku monitorujemy od momentu załadunku, poprzez transport, aż skończywszy na rozładunku. Współpracujemy tylko z doświadczonymi, sprawdzonymi i odpowiedzialnymi przewoźnikami, kierowcami i spedytorami. Dzięki temu spedycja i transport przebiegają skutecznie.

Najważniejszy jest klient

Kolejną ważną cechą FTS jest przede wszystkim zorientowanie na klienta i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom. Wszystkie transporty realizowane są po szczegółowych ustaleniach z klientem oraz zebraniu od niego wszystkich najważniejszych informacji. Ze względu na potrzeby klienta jesteśmy w stanie realizować transport dla następujących ładunków:

 • ładunki wymagające ekspresowej dostawy i dedykowanego auta,
 • ładunki, które wymagają ekonomicznego transportu — priorytetem jest przystępna cena, a nie czas dostawy,
 • ładunki pakowane w różny sposób, np. na paletach, w opakowania własne,
 • ładunki o dużych, niestandardowych rozmiarach,
 • ładunki wymagające odpowiednich pozwoleń na przewóz, np. ADR,
 • ładunki wymagające szczególnego zabezpieczenia,
 • ładunki całopojazdowe oraz doładunki do innych transportów.

Oczywiście są to tylko przykłady ładunków, jakie możemy realizować. Spedycja realizowana przez firmę FTS pozwala także na dopasowanie środków, czasu i ceny transportu do potrzeb klienta. Warto zatem zgłaszać się do nas nawet w przypadku wątpliwości co do realizacji transportu, potrzeby pomocy i wsparcia. Nie można nie wspomnieć także o tym, że każdy transport realizowany jest zgodnie z wytycznymi przekazywanymi przez klienta. Mogą one dotyczyć m.in. załadunku, rozładunku, wymagań dotyczących auta i jego wyposażenia.

Slogan

Slogan

Slogan

Współpraca z przewoźnikami

Przewoźnicy wybierani przez firmę są szczegółowo weryfikowani. Współdziałamy z przewoźnikami, którzy posiadają wszelkie pozwolenia na transport w Polsce oraz za jej granicami. Każdy przewoźnik jest dodatkowo sprawdzany w ramach danego zlecenia i konkretnego ładunku. Weryfikacji poddawane są także parametry auta, jego ładowność oraz wyposażenie. Przykładem takich wymagań może być dostosowanie pod wysokość rampową, obecność windy na samochodzie i niezbędnych zabezpieczeń. Odpowiednio dobierana jest także zabudowa auta. W zależności od potrzeb może być dostosowana do przewozu żywności, ładowania z boku lub od góry. W razie specjalnych wytycznych związanych z załadunkiem i rozładunkiem kierowcy są szczegółowo instruowani. Współpraca z przewoźnikami odbywa się pod okiem doświadczonych spedytorów, którzy stanowią ogniwo łączące przewoźnika i klienta.

Korzyści z korzystania z usług FTS – Transport Poznań

Jeśli potrzebna jest dobra spedycja Poznań, okolice i cała Polska może skorzystać z usług naszej firmy. FTS to przede wszystkim terminowość dostaw i wysoką jakość usług. Oferowane rozwiązania są elastyczne tak, aby można było dostosować do potrzeb i sytuacji. Nie można zapominać, że transport jest branżą nieprzewidywalną, która jest w dużej mierze uwarunkowana przez szybko zmieniające się czynniki atmosferyczne, ruch na drogach, a także opóźnienia na miejscach załadunku i rozładunku. Mimo to FTS stara się minimalizować te problemy i dążyć rozwiązania ich bez wpływu na terminowość dostawy. Ponadto klient jest stale informowany o wszystkich problemach i zmianach mających miejsce w czasie procesu transportowego.

Tutaj dane kontaktowe

Tutaj dane kontaktowe

Tutaj dane kontaktowe